Zmniejszenie masy ciała i obwodów jest możliwe, dzięki protokołom KETO zabiegów MSP.

Wstęp.

Przekonania większości społeczeństwa informują, że nadwaga to nadmiar spożywanych tłuszczów. Na horyzoncie smukłej sylwetki pojawia się dieta ketogeniczna, która proponuje inne spojrzenie na teorię i praktykę żywienia. Zalecenia opierają się na zasadach: ograniczenia węglowodanów, zwiększenia spożycia tłuszczu a efektem będzie wyszczuplenie ciała. Na diecie wysokowęglowodanowej nadmiar cukrów rozkłada się na glukozę. Organizm przetwarza tę glukozę na energię. Gdy wyeliminuję się lub zmniejszy ilość pokarmów, które rozpadają się na cukry, organizm zacznie spalać nadmiar zapasów tłuszczu. Ketoza to stan metaboliczny, podczas którego nagromadzona tkanka tłuszczowa w organizmie jest przekształcana w energię, aktywując proces spalania tłuszczu. Organizm w stanie ketozy, wyzwala ciała ketonowe. Po okresie adaptacji tłuszczowej pH jest utrzymywane na naturalnym poziomie.Ketozę poznaje się po zmniejszonym apetycie. Jest to związane ze spożywaniem w dużych ilościach białka roślinnego oraz ze zmianami poziomu hormonów głodu – greliny, produkowanej w żołądku. Stan ketozy najprościej sprawdzić poprzez laboratoryjne badanie krwi – bada ono pomiar stężenia ciał ketonowych. Ketony wpływają na mózg, który wysyła sygnały o braku chęci do jedzenia – hormon sytości leptyna, produkowany przez komórki tłuszczowe.

O diecie keto rozważania oscylują również w kontekście leczenia nowotworów i padaczki lekoopornej. Zastanawiam się, czy znajdzie zastosowanie w chorobach neurodegeneracyjnych np. chorobie Parkinsona, chorobie Alzheimera czy chorobie Huntingtona? Uważam, że aktualnie (szczególnie w okresie pandemii COVID-19) wszystko jest powiązane ze stylem życia; aktywnością fizyczną, której (mało lub podejście bierne), dietą (a raczej nadmierną konsumpcją) oraz psychosomatyką (1,2).

Keto zabiegi to podejście holistyczne, wzmacniają styl życia i żywienia, wprowadzają odpowiednie protokoły, zabiegi pielęgnacyjne ciała, charakteryzujące się rożnym profilem działania i ingerencją w tkanki ustroju.

Źródło: Materiały szkoleniowe

Keto zabiegi w połączeniu ze stylem życia, to innowacyjny trend, zapewniający skuteczne, całkowicie bezpieczne rozwiązanie problemu nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Uelastyczniają skórę i opóźniające procesy starzenia. Dla nich dedykowane są estetic zabiegi uwzględniające medycynę ortomolekularną (nowy zawód w branży medical- beautu – Estetic [1]), wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, biorestrukturyzację i regenerację skóry na poziomie endogennym.

Źródło: Ketoza i dieta ketogeniczna.

Zabiegi keto w połączeniu z keto dietą czy terapią ketogeniczną to nowatorskie metody odchudzania, z zastosowaniem różnych technik wyszczuplających ciało.

Dla moich pacjentów proponuję „świętą Trójcę MSP” (trójnóg), synergistyczny team: po pierwsze dieta, po drugie zabiegi, po trzecie edukacja psychodietetyczna.

Ta święta trójca z autorskimi zabiegami KETO MSP zapewnia szybki spadek masy ciała bez jakichkolwiek niepożądanych efektów ubocznych.

Wskazania do Keto zabiegów MSP

eliminacja nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolicy brzucha, ramion, bioder, ud i kolan eliminacja tkanki tłuszczowej w naczyniach krwionośnych i wokół narządów wewnętrznych

KETO zabiegi w Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody Moniki Sekita-Pilch są całkowicie bezpieczną metodą wyszczuplania, uwzględniają procesy wpływające pośrednio na odchudzanie. Mowa tu o lipogenezie i lipolizie, które należą do kluczowych procesów metabolicznych mających wpływ na proces wytwarzania energii oraz zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

W trakcie zabiegów keto dostarczone są do organizmu określone ilości kwasów tłuszczowych, które zostają uwalniane z adipocytów – komórek gromadzących tłuszcz w ludzkim ciele. Do procesu uwolnienia energii z adipocytów potrzebna jest glukoza. W czasie zabiegów keto jej poziom znacznie spada.

W trakcie stosowania keto zabiegów – nowoczesnych i bezpiecznych metod wyszczuplania pacjent powraca do normalnego funkcjonowania bez konieczności okresu rekonwalescencji.

Punktem wyjścia do keto zabiegów jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna, autorska procedura zabiegowa opracowana przez specjalistę zabiegów odnowy biologicznej, specjalistę zabiegów estetycznych i anti – aging, kosmetologa, pedagoga Monikę Sekita-Pilch. To propedeutyka lipolityczna uderzeniowa stosowana przez 6 tygodni, a później przez 4 tygodnie propedeutyka lipolityczna stabilizująca.

Ta niezwykle skuteczna procedura Keto zabiegów MSP wykorzystuje zjawisko ketozy w połączeniu z Keto dietą i psychoedukacją (wiodącą aktualnie prym w procesie eliminacji stresu i zachowań somatycznych (2).

Tylko w Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody masz możliwość skorzystania z zabiegów KETO opracowanych przez Monikę Sekita-Pilch, która jest ich pomysłodawczynią:

  • wyszczuplających mających na celu zmniejszenie masy ciała i obwodów głównie z brzucha, bioder, ud i kolan

  • ujędrniających – zapobiegających zjawisku nieestetycznej, obwisłej, mało elastycznej skóry

  • zwalczających cellulit – antycellulitowych o działaniu lipolitycznym, przeciwobrzękowym, usprawniającym krążenie i przepuszczalność naczyń włosowatych, wygładzających skórę.

[1] wyłączność Akademia MSP https://akademiamsp.eu/ rekrutacja na kierunek odbyła się w marcu 2018

[2] zajmuje się badaniem wpływu czynników społecznych, behawioralnych i psychologicznych na stan zdrowia i jakość życia człowieka (w skrócie to wpływ czynników psychicznych na stan zdrowia organizmu człowieka). Obecnie psychosomatyka znajduje zastosowanie jako dziedzina powiązana z waleologią (wiedza o zdrowiu człowieka, sposobach jego kształtowania i zachowania w określonych warunkach życia, wykorzystuje rezerwy funkcjonalne organizmu ludzkiego do utrzymania zdrowia, głównie poprzez wprowadzenie do zdrowego stylu życia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *